Kurumsal


Duman inşşat Tarihçe DUMAN İNŞAAT

Konut inşa etmekten öte yaşam alternatifleri sunmayı hedefleyen misyonu ile yirmi yıllık bir tecrübedir Duman İnşaat.

İzmir’in en güzel coğrafyalarında;
Buca’da,
Narlıdere’de,
Balçova’da,
Güzelbahçe’de
Bornova’da
çok sayıda ve yüksek standartlarda konutlar ürettik üretmeye de devam ediyoruz.

Türkiye’nin değişik illerinde kamuda yaptığımız okul, alt yapı ve idari binalar ile de referanslarımızı geçmişimizden almaktayız. İnşaat sektörünün günümüz yeni konseptleri içerisinde vazgeçilmez olan doğa dostu projeler , kolay ve sağlıklı yaşam standartları gibi her türlü ihtiyaca yönelik projelerimiz ile İzmir’in güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz..

Duman İnşaat, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Duman İnşaat Misyon Vizyon MİSYON & VİZYON

İnşaat sektörünün günümüz yeni konseptleri içerisinde vazgeçilmez olan doğa dostu projeler, kolay ve sağlıklı yaşam standartları gibi her türlü ihtiyaca yönelik projelerimiz ile İzmir’in güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz..

- Estetik, ihtayaca yönelik, ferah yaşam alanları üretmek

- Kaliteli ve doğal malzemeyle, insan sağlığını ön planda tutan projeler üretmek.

- Çevre ve şehir uyumlu doğa ile iç içe projeler üretmek.

Yarını inşa etmek..

NEDEN BİZ ?

Projelerimizin, uluslararası kalite standartlarında olmasını sağlıyoruz. Proje aşamasından, satış sonrasına kadar her aşamada, detaylı ve titiz bir şekilde denetim sürecinden geçiriyor, yasal gerekliliklere uyarak yüksek kalitemizin sürekliliğinden asla taviz vermiyoruz.

Müşterilerimizin kendilerini rahat, mutlu ve güvende hissettikleri yaşam alanları oluşturmayı önemsiyor ve yenilikçi, estetik, sağlam konut projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Ürettiğimiz her projenin sadece içinde yaşayanlar için değil, tüm bölge için önemli olduğunu biliyor ve bu nedenle şehir estetiğine önem veriyoruz.

DENGE, UYUM, MANTIK

Sloganıyla, 20 senedir her projemizde sizlere daha iyi bir yaşam alanı sunmak için özveri ile çalışıyoruz. Sizin ve sevdikleriniz için modern hayatlar oluşturmaya devam ediyoruz.

Neden Duman İnşaat ?

İNSAN KAYNAKLARI

Bizimle aynı heyecanı paylaşan takım arkadaşları aramaktayız.

Duman İnşaat'ta her çalışan kendi kariyer planlanını kendi yapar. Yetkinlik ve performans değerlemeleri sonucunda, çalışanlar kendi kariyer hedeflerini yöneticileri ile birlikte kendileri tanımlar, planlar ve yönetirler.

Çalışanlarımızın eğitimini, sürekli gelişimini, motivasyonunu destekleyerek, düşünce ve önerilerini önemseyerek kurum kültürüne uyumlu, huzurlu birer aile bireyi haline getirmek ve başarılı olmalarını sağlamaktır. Bu sayede istihdam açısından sektöründe en çok tercih edilen firma olarak varlığımızı sürdürmek ve korumaktır.

Başvuru için;

Cv' nizi gönderin

Web Sitelerimiz WEB SİTELERİMİZProjelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için