KURUMSAL

İLETİŞİM

+90 232 239 39 39 +90 552 139 39 39

Duman inşaat konut projeleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir yada satış ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz

İletişim

Duman inşaat Tarihçe HAKKIMIZDA

Duman inşaat, müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak inşaat projerleri üretmek her zaman birincil hedefidir.

Konut inşa etmekten öte yaşam alternatifleri sunmayı hedefleyen misyonu ile yirmi yıllık bir tecrübedir Duman İnşaat.

İzmir’in en güzel coğrafyalarında; çok fazla sayıda ve yüksek standartlarda konutlar ürettik üretmeye de devam ediyoruz.

  • Buca’da,
  • Narlıdere’de,
  • Balçova’da,
  • Güzelbahçe’de
  • Bornova'da
  • Bayraklı’da
duman inşaat hakkımızda

Türkiye’nin bir çok illerinde kamuda yaptığımız okul, alt yapı ve idari binalar ile de referanslarımızı geçmişimizden almaktayız. İnşaat sektörünün günümüz yeni konseptleri içerisinde vazgeçilmez olan doğa dostu projeler , kolay ve sağlıklı yaşam standartları gibi her türlü ihtiyaca yönelik projelerimiz ile İzmir’in güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz..

Duman İnşaat, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Duman inşaat hayalinizi güvenilir temeller üzerine inşa eder

Duman inşaat konut projeleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilir yada satış ofislerimizle irtibata geçebilirsiniz